Pánské aktovky nebo tašky?

Bez ohledu na to, jaká je vaše kariéra, je velmi pravděpodobné, že si do práce berete svoji tašku každý den. 

V pánském světě to tak většinou chodí. Ať je vaše zaměstnání jakékoliv, bez aktovky se většinou neobejde.

Batohy pro studenty zřejmě nebudou nosit na jednání právníci, u kterých se spíše předpokládá kvalitní, ne-li luxusní kožená aktovka a naopak.

Pánské aktovky

Pánské aktovky bývají mnohdy nadčasové, na rozdíl od žen muži tolik neřeší módní trendy a dávají přednost spíše praktičnosti zavazadla. Aktovka musí pánům především sedět dobře do ruky, ať už je hnědá nebo černá, z kvalitní kůže nebo z technické kůže neboli usně. Aktovka musí mít správný počet kapes, některé se zipy, některé nezamykatelné, na dokumenty, notebook, psací potřeby, diář, případně svačinu. 
Tyto pánské aktovky a tašky jsou elegantní a nadčasové, ať již se nosí s řemenem přes rameno či nikoli.

Některé aktovky se šijí speciálně pro konkrétní profesi, například pro zdravotníky. Nejde jenom o vzhled a dojem, v aktovce musí být dostatek místa. Samozřejmě roli hraje také cena pánský aktovek. Dnes si ale každý může najít přesně tu svoji aktovku, ať již hledá bohatě zdobenou s mosazným kováním nebo praktickou tašku do práce.

Obecně lze ale říci, že nejrozšířenější jsou dnes ty varianty, do kterých se vleze notebook, které mají přihrádku na telefon a doklady, poutko na klíče a samozřejmě odjímatelný popruh pro nošení přes rameno. V dnešní době muži preferují především tenké tašky, doba robustních kufrů je minulostí.

Koupit si levnou nebo dražší aktovku?

V dnešní době již neznamená, že levné musí nutně pocházet z Číny nebo Polska a být nekvalitní. Nicméně my se zaměřujeme na výrobu v Čechách. Z letité praxe vidíme, že dokážeme nabídnout kvalitní zboží za přijatelnou cenu. A to nás těší dvojnásob, protože není důvod dovážet kožené výrobky ze zahraničí. Stejně tak luxusní zboží není třeba brát jenom ze zahraničí. Naše luxusní aktovky jsou více než dobrými konkurenty zahraničních značek a navíc dokážeme být ve stejné kvalitě cenově přijatelnější. 

A to je super! ;)

Nezbývá, než popřát našim zákazníkům, aby jim naše aktovky a tašky, ať již z kůže nebo usně, dlouho sloužily. Spokojený zákazník nás doporučí nebo se k nám sám vrátí a to je náš cíl.